Жұмысқа қабылдау

2019 жылдың 19-21 наурызында академик З.Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік-техникалық университеті базасында Орал федералды университетімен бірлесіп, Ресейдің Тұңғыш Президенті Б.Н. Ельцин (Екатеринбург қ.), «СарыАркаАвтопром» ЖШС (Қостанай қ.) Және Қостанай мектептерінде РОБОКОН № 9 «СмАРт реалити» жобаларын құру үшін IT-робототехника және ақпараттық технологиялар саласындағы ХАКАТОНА оқыту семинарының форматы бойынша II Ресей-Қазақстан ашық конкурсы өтті

Байқауға 15 команда қатысты: Орал федералды университетінің командасы, «СарыАркаАвтопром» ЖШС-нің екі командасы, Қостанай мектептерінен 4 команда (А.М.Горький атындағы гимназия, № 1,2 және № 7 орта мектеп), Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінің бір командасы және Қостанай әлеуметтік-техникалық университетінің сегіз командасы қатысты.

А.М.Горький атындағы гимназиядан команданың құрамында (Димухаметова Анастасия, Пух Анастасия, Ержанова Алина, Лисовская Ангелина) құрметті 1 орын алды.