Жұмысқа қабылдау

9 және 11 сынып түлектері үшін болашақта олардың әлеуметтік жағдайын айқындайтын өмірде мамандық таңдаудың қиын да жауапты кезеңі келеді. А. М. Горький атындағы гимназияда оқу бейінін және болашақ кәсіби қызмет саласын таңдау процесінде оқушыларға кәсіптік бағдар беру үшін келесі кәсіптік бағдар беру іс-шаралары өткізілді: КАЗGUU - дың сыртқы байланыстар жөніндегі басшыларымен, Кенжеғали Сағадиев атындағы Халықаралық бизнес университетінің, Қазақ-Британ техникалық университетінің, А.Байтұрсынов атындағы КӨУ, Назарбаев Университетінің өкілдерімен кездесулер өткізілді. ҚР ҰҚК ШҚ департаментінің Қостанай облысы бойынша Шекара қызметінің өкілдері әскери қызметке кіру мәселелері бойынша әңгіме өткізді.

Ө.Сұлтанғазин атындағы педагогикалық институттың Astana ІТ онлайн вебинарына қатысты.

Бірнеше рет жергілікті жоғары оқу орындарының Ашық есік күндеріне қатыстық: А.Байтұрсынов атындағы ҚӨУ, М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті.

9-сынып оқушылары "Қостанай жоғары автомобиль колледжі", "Жоғары медициналық колледж ", "Қазтұтынуодағы жоғары колледжі"Ашық есік күндеріне қатысты. Ата-аналар мен 9-11 сыныптардың сынып жетекшілері "СарыарқаАвтоПром" ЖШС-нің өнеркәсіптік кәсіпорындарына, облыстық жедел жәрдем станциясына экскурсия, "Менің алғашқы жұмыс күнім"көктемгі демалыста ата-аналарға жұмысқа экскурсия ұйымдастырды.

"А. Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" КЕАҚ интернет-олимпиадасына 11 сынып оқушылары қатысты. Қалалық "Менің алғашқы сабағым" флешмобына қатысты.

Ата-аналар жиналысында Рудный индустриалды институтының өкілдері университетке қабылдау ережелері мен құрылымы туралы айтты.