Жұмысқа қабылдау

14 желтоқсанда реверсивті Инжиниринг бойынша облыстық байқау өтті. Кері инженерия (кері модельдеу) – бұл үш өлшемді дизайнда осы модельді одан әрі қолдана отырып, автоматтандырылған дизайн жүйесін қолдана отырып, қолданыстағы физикалық бөлікке сәйкес үш өлшемді виртуалды модель құру. Жеңілдетілген түрде бұл процесті объектіні арнайы құралдардың көмегімен өлшеу және кейіннен компьютер экранында үш өлшемді модель түрінде қайта құру ретінде елестетуге болады.

Байқау ALLUR зауытының алаңында өтті. Оған мектеп оқушылары мен колледж студенттері қатысты. Қатысушылар 2 жас санатына бөлінді: кіші санат – 12-13 жас және үлкен санат – 14 жастан бастап Оқушылар және колледж студенттері.

Мектепте инженерлік графика (сызу) сияқты пәннің жоқтығына қарамастан, оқушылар бірыңғай конструкторлық құжаттама стандарттары бойынша білімнің тамаша деңгейін, сондай - ақ АЖЖ-автоматты жобалау жүйесін (Autodesk Inventor, Компас 3D, PTC Creo Parametric) жоғары меңгеру деңгейін және өлшеу құралдарын (калибр, Өлшем радиусы, бұрыш өлшегіш және пр).

Байқау қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді:

Жас санаты 12-13 жас:

1 орын - Барабаш Александр Владимирович (ҚОӘББ "Қостанай қаласының білім бөлімінің А. М. Горький атындағы гимназиясы" КММ) мұғалімдері Лисовский Андрей Владимирович, Лисовская Галина Иосифовна

2 орын-Мамчур Илья Александрович (ҚОӘББ "Қостанай қаласының білім бөлімінің А. М. Горький атындағы гимназиясы" КММ) мұғалімдері Лисовский Андрей Владимирович, Лисовская Галина Иосифовна

3 орын-Кашук Ростислав Николаевич (ҚОӘББ "Қостанай қаласының білім бөлімінің физика-математика лицейі" КММ) мұғалім Немцов Александр Александрович

14 -22 жас санаты:

1 орын - Әубәкірова Ясмин Ахметжанқызы (ҚОӘББ "Қостанай қаласының білім бөлімінің А. М. Горький атындағы гимназиясы" КММ) мұғалім Саканов Серік Мұратұлы

2 орын -Заболотный Артем Валерьевич ("Қостанай автомобиль көлігі колледжі" КММ) мұғалім Жахин Аян Жамбылұлы

3 орын - Суворов Александр Сергеевич (ҚОӘББ "Қостанай қаласының білім бөлімінің физика-математика лицейі" КММ) мұғалім Немцов Александр Александрович

Біз гимназия оқушылары тек қала мектептері мен физика-математика лицейінің қарсыластарына ғана емес, сонымен қатар студенттермен де сәтті бәсекелесетінін мақтан тұтамыз. Жеңімпаздарды құттықтаймыз! Балаларға одан әрі табыстар мен кәсіби жетістіктерді тілейміз.

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ақпараттандыру және білім сапасын бағалау әдістемелік орталығы" КММ конкурсын ұйымдастыруға көмектескеніңіз үшін Алғыс білдіреміз. Сондай - ақ, Қазақстан Республикасындағы №1 автокөлік құралдарының ұлттық өндірушісі болып табылатын "Allur" компаниясы "СарыарқаАвтоПром" ЖШС-не техникалық модельдеуді және инженерлік мамандықтарды танымал етуге ықпал ететін өскелең ұрпақтың техникалық шығармашылығын дамытуға назар аударғаны үшін шын жүректен алғыс айтамыз!

Қатысушылардың бағалау кестесі 2023