Жұмысқа қабылдау

Кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында 9 "Г" сынып оқушылары сынып жетекшісі Ботенкова Ольга Сергеевнамен бірге 29 наурызда Ашық есік күні аясында Қостанай Жоғары медициналық колледжіне барды. Бұл іс-шара оқушыларды болашақ мамандықты, оқу бағыты мен орнын таңдауға дайындау мақсатында өткізілді.

Оқушылар колледж мұражайымен: экспонаттармен және оның тарихымен танысты. Колледж кабинеттері бойынша экскурсия өткізілді, онда олар "Мейірбике қызметі", "Емдеу қызметі", "Фармация", "Стоматология", "Зертханалық диагностика"бөлімшелерінде оқитын мамандарды оқыту мен жұмысының барлық ерекшеліктерін көре алды. "Акушер", "Стоматолог", "Фельдшер" мамандықтарының оқытушылары мен студенттері заманауи медициналық жабдықтарды, сондай-ақ практикалық сабақтарда пациент ретінде пайдаланатын фантомдарды көрсетті. Оқушылар "Фармацевт"мамандығының студенттері оқитын дәрілік нысандарды дайындау технологиясы, фармацевтикалық химия зертханаларына барды.

Экскурсия соңында студенттік жатақханамен танысу ұйымдастырылды, онда колледж әкімшілігімен кездесу өтті, оқушылар өздерін қызықтырған барлық сұрақтарын қойып, оларға толық жауаптар алды. Оқушылар бұл оқу орнына барғаннан кейін жағымды әсер алды, олардың айтуынша, бұл оларға қатты ұнады, өте қызықты және мазмұнды болды.