Жұмысқа қабылдау

Облыстық мультимедиялық фестиваль жыл сайын өткізіледі және қалалық іріктеуден кейінгі екінші кезең болып табылады.

Қазіргі әлемде мультимедиялық технологиялар адам қызметінің барлық салалары мен салаларында қолданылады, сондықтан мұндай байқаулар мен іс-шаралар оқушыларды ерте кәсіби бағдарлау үшін жақсы негіз болып табылады.

Фестивальдің облыстық кезеңіне облыс мектептерінің 5-11 сынып оқушылары, сондай-ақ колледждердің 1-2 курс студенттері қатысады.

Фестиваль жобалары электронды презентациялар, үш өлшемді және екі өлшемді анимация, модельдеу, компьютерлік фильмдер, визуалды бағдарламалау, Web-дизайн, Web-бағдарламалау сияқты номинациялар бойынша ұсынылған.

Қазылар алқасының бағалау қорытындысы бойынша Горький гимназиясының оқушылары келесі жүлделі орындарға ие болды:

Компьютерлік фильмдер номинациясында Верко Артем III орын

Визуалды бағдарламалау номинациясында Нидерер Эдгар III орын

Үш өлшемді және екі өлшемді анимация номинациясында Блохина Алина II орын.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және IT технологияларды игеруде сәттілік тілейміз!!!