Жұмысқа қабылдау

2023 жылдың 12 желтоқсанында STEAM Вox бағдарламасына іріктеу нәтижелері жарияланды. Іріктеуден өткен қатысушылар тізімінде біздің жас, талантты және болашағы зор педагог Жигадло Ольга Александровна @Olga бар.zh_02.

Caravan of Knowledge @caravan_of_knowledge корпоративтік қоры ел мұғалімдеріне «STEAM BOX» грантымен бірегей мүмкіндік сыйлады.

«STEAM BOX» дегеніміз не?

Бұл STEAM  (ғылым, технология, инженерия, өнер және математика) әртүрлі салаларында студенттер мен мектеп оқушыларын оқытуға арналған қолда бар құралдардан жасалған бұйымдар жиынтығы.

STEAM BOX мақсаты-студенттер мен оқушылардың STEAM пәндеріне деген қызығушылығын арттыру, проблемаларды шешу және топта жұмыс істеу үшін шығармашылық ойлауды дамыту.

Бағдарлама жеңімпаздары STEAM Mektep Advancement бағдарламасы бойынша сертификатталған мектептерге берілетін STEAM Box- «құралдар портфолиосының»  авторлары болады. Ольга Александровнаның жұмысы оны нұрлы әрі бай етеді деген сеніммен бағдарламаның басталуын асыға күтеміз.