Жұмысқа қабылдау

29.01.-10.01. 2019 жылы аралығында өсіп келе жатқан жастарды Отанға деген құрмет пен патриотизмге тәрбиелеу және үгіттеу жұмыстарын жүргізу мақсатында, 10 "Б" сынып оқушылары Алматы қаласының әскери-инженерлік институтының өкілдерімен кездесуге қатысты. Әңгімеден оқушылар Радиоэлектроника және байланыс Әскери-инженерлік институты Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1330 Қаулысы және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2002 жылғы 20 ақпандағы № 1/29/1/068 директивасы негізінде құрылғанын білді. (азаматтық авиация академиясы жанындағы әскери факультет базасында). ЖОО - ның негізгі міндеті-зениттік зымыран, радиотехникалық әскерлер, байланыс бөлімдері, авиацияны радиотехникалық қамтамасыз ету, ҚР ҚК Әскери және қару-жарақты басқарудың автоматтандырылған жүйесі бойынша білікті офицерлерді даярлау болып табылады. Институтта болашақ офицерлерді даярлау 5 мамандық бойынша жоғары әскери-кәсіптік білім беру бағдарламасы бойынша жүзеге асырылады:

• Радиобайланыс және радионавигация;
  • Байланыс желілері және коммутация жүйелері;
  • СВ ӘҚ зениттік зымыран әскерлерінің бөлімдері мен бөлімшелеріне арналған Радиотехника;
  • Радиотехникалық әскерлердің бөлімдері мен бөлімшелеріне арналған Радиотехника.
  • ҚР ҚК автоматтандырылған басқару жүйесінің инженері.

Оқу мерзімі 5 жыл. Оқу орнын бітіргеннен кейін түлектерге "лейтенант"әскери атағы беріледі.

Қажетті оқу-материалдық ба құрылды, өз полигоны бар. Курсанттардың қалыпты өмірі мен оқуы үшін барлық жағдай жасалған. Қызықты және пайдалы әңгіме үшін рахмет!